Užsidirbk su FM GROUP

Šiandien, atėjus sunkiai ekonominei sutuacijai žmonių pajamos mažėja. O Jūs visada norėjote ir norite gyventi geriau. Tik klausimas ar jūs pasiryžę dėl geresnio gyvenimo padirbėti?
Jeigu atsakymas - TAIP, tada mes jūms padėsime!

newperfumes-website-10613.jpg

Čia Jūs sužinosite kaip padidinti savo pajamas pora šimtų eurų ar tūkstančių. Tai ne pasaka, o realybė. Tačiau teks padirbėti, nebus lengva, tačiau Mes žinome, TIKRAI VERTA!

Dauguma naujokų net neįsivaizduoja, kaip gali pasikeisti jų gyvenimas įstojus į FM GROUP klubą. Jei gauna galimybę pradėti verslą su FM GROUP. 

Kiekviena veikla turi tam tikras taisykles, kuriomis vadovaujantis galima daug pasiekti. Tai galioja ir tinklinei rinkodarai. Tam, kad būtų aiškiau išskiriame tris pagrindinius veiklos tipus:

1) Naudojame gaminius savo reikmėms. 

Sutaupome, nes perkame tiesiai iš kompanijos (Įstoję į FM GROUP Klubą  mes gauname teisę įsigyti visus produktus su 30proc nuolaida).

2) Pasiūlome produktus kitiems (savo draugams, pažįstamiems, kolegoms). 
Kai susipažįstate su produktų savybėmis ir juos išbandote, parodykite juos savo šeimai, draugams, suteikite galimybę susipažinti su įdomiu pasiūlymu ir įsigyti patrauklių gaminių už patrauklią kainą. Tokiu atveju uždirbame 30 proc. grynojo pelno.
Patariame kuo daugiau sužinoti apie produktus ir nuolat gilinti žinias apie kvepalus, kosmetiką, priemones namams.
Būtina produktus naudoti patiems, nes taip galėsite daugiau papsakoti iš savo patirties, o gal net duoti išbandyti.

3) Sukurkite savo tinklą.
Paraginkite naujus žmones, kad jie darytų tai, ką darote Jūs. Užsiimtų FM GROUP prekės ženklo reklama. Tereikia draugams pasiūlyti gauti tokią pat nuolaidą kvepalams, kosmetikai, namų priežiūros priemonėms, kokią gaunate Jūs. Taip uždirbsite solidžias pajamas.


10993429_813391012077189_3925992756564604729_n.jpg


Nuo pardavimų Jūs galite gauti papildomą veiklos nuolaidą. Kviesdami naujus žmones įstoti į  FM GROUP Klubą, Jūs gausite veiklos nuolaidą nuo jų pardavimų ir taip pat nuo pardavimų narių, kuriuos jie pakviečia ir t.t. 
Taigi, kuo daugiau grupės narių jūs pakviesite, tuo sparčiau augs jūsų pajamos ir tuo sėkmingiau kopsite karjeros laipteliais. Aukštesniuose lygiuose prie veiklos nuolaidos prisideda ir kitos PREMIJOS , bei MERSEDES markės automobiliai. Tai ir bus jūsų pajamų šaltinis.

Nesvarbu kokį kelią pasirinksite, tegul Jūsų Verslas klesti ir teikia pasitenkinimo.:)

Komentarai

Rašyti komentarą

red-phone-logo-silver-background-connect.jpg
Mantas Skridliauskas
+37067992216
email-logo.jpg
fmverslopartneris@inbox.lt
facebook_logo.png

Katalogai

1417469285.png
1403951571.jpg
for_home_new.jpg
   index.3.jpg