Kuo skiriasi FM nuo vardinių kvepalų?

kVEPALAI ORIGINALAS AR NE?

Tai dažniausiai užduodamas ir turbūt labiausiai nusibodęs jums ir jūsų konsultantams klausimas. 

Atsakymas į šį klausimą labai paprastas: Originalių kvepalų nėra. Jie neegzistuoja! 
Atsakymas į šį klausimą labai paprastas: Originalių kvepalų nėra. Jie neegzistuoja! 

Parduotuvėje jūs nusiperkate tiktai dėžutę ir buteliuką su užrašais, kurių pavadinimus jūs atsimenate iš įvairių reklamų. 
Skaitykite toliau: 
 Būtent iš kompanijos "Drom Fragrances International LTD" gaminamų kvapų esencijų gaminami FM Group kvepalai. 


Kodėl? 

Paskaičiuokite patys - už reklamą visame pasaulyje (30 sekundžių reklamos per centrinius TV kanalus - apie 150 000 Eurų!), už afišas, už parduotuves centrinėse gatvėse, atlyginimai pardavėjams, vadovaujančiam personalui, vairuotojai, draudimai, buhalteriai, pardavėjų kostiumai, įpakavimų kaspinėliai ir taip toliau galima vardinti ir vardinti... - visa tai maždaug 50 milijonų dolerių. Maždaug tiek kainuoja vieno kvapo vardo išreklamavimas ir išgarsinimas. Šiuos pinigus "Hugo Boss" vadybininkai ir stengiasi uždirbti (tiksliau - atidirbti), tik paskui jau gaunamas pelnas... 
 Na o kaip dėl gamybos procesų, sandėliavimo, transportavimo? Oro temperatūra, vanduo, drėgmė, klimatas, saugojimo laikas sandėliuose skirtingose šalyse yra skirtingas.... Dabar turbūt suprantate kodėl to paties produkto kaina ir kvapas skirtingose šalyse skiriasi? išlieka tik tas pats įpakavimas ir pavadinimas!  


Dėl vienos paprastos priežasties-kvapai nepatentuojami! Kvapas tiesiog negali būti užpatentuotas! 

Visi jums žinomi pavadinimai kaip BOOS, CHANEL, DIOR, GUCCI, ARMANI ... ir visi kiti jums žinomi tiktai iš reklamų- televizijos, žurnalų, skelbimų, etikečių, filmų. 

Firmų, kurios gamina kvepalus ir kvepalų kompozicijas su tokiais pavadinimais tiesiog neegzistuoja. Jų tiesiog nėra! Tai kas tuomet yra? 

 Iš pačių sėkmingiausių gamyklų, gaminančių aromatinę produkciją elitiniams namams dešimtuko, pagal gamybos apimtį pirmą vietą užima ne Prancūzija o....Šveicarija! Antroje vietoje-Vokietija! Prancūzija užima trečią vietą. Lyderių lentelėje taip pat yra viena amerikiečių, viena Didžiosios Britanijos ir viena Japonijos kompanija. Vokietijoje esančios firmos "Drom Fragrances International LTD","Haarmann & Reimer","Dragoco" ir kitos gamina kvepalų kompozicijas irparduoda esencijas arba pačios jas skiedžia įvairiomis proporcijomis ( odekolonas, tualetinis vanduo, kvapusis vanduo, kvepalai, losjonai ,dezodorantai ir kiti kvapūs skysčiai).

 Tarkim po to, kai iš firmos "Hugo Boss" atstovų būna gautas užsakymas, šių gamyklų kvepalų specialistai pagamina užsakovui atitinkamą kvapą ir parduoda jį po 5 Eurus už 1 litrą! Na o kai "Hugo Boss", kuri užpatentavo tiktai savo vardą , prekinį ženklą ir kitą atributiką, tokią kaip originalus buteliukas ir originalus įpakavimas, parduoda šiuos skysčius mažmeninėje prekyboje, tai kaina už 100 mililitrų buteliuką kvapiojo vandens pakyla net iki 97 Eurų!. 

 Na o kaip dėl gamybos procesų, sandėliavimo, transportavimo? Oro temperatūra, vanduo, drėgmė, klimatas, saugojimo laikas sandėliuose skirtingose šalyse yra skirtingas.... Dabar turbūt suprantate kodėl to paties produkto kaina ir kvapas skirtingose šalyse skiriasi? išlieka tik tas pats įpakavimas ir pavadinimas!  

JŪS VIS DAR NORITE MOKĖTI UŽ DĖŽUTĘ IR STIKLINĮ BUTLIUKĄ 200 - 300 LT?!

O gal geriau įsigyti FM Group produkcijos, kuri pagaminta tose pačiose laboratorijos ir kurioje paprastai didesnė kvepalų koncentracija, iš FM konsultanto? 
****************************************************

Kodėl FM taip pigu?
Kodėl FM by Federico Mahora kvepalai taip mažai kainuoja?

FM kvepalų pagaminimo savikaina tokia pati kaip ir kitų pasaulinio garso visiems žinomų kvepalų gamintojų firmų.
Skirtumas:

 • Nėra brangios reklamos. Reklama televizijoje ir spaudoje kainuoja milijonus. O kiek sumokama įvairiom žvaigždėm už tai, kad jie pareklamuotų kažkokius žinomų firmų kvepalus?Milijonai. O FM reklamuoja tik konsultantai.
 • Nėra tarpininkų (didmenininkų sandėliai, parduotuvės), prekė iš gamintojo per konsultantus patenka pirkėjui.

Štai kodėl FM by Federico Mahora Group kvepalai nėra brangūs. 

Kaip manote, kas padengia tokias išlaidas, kaip: įvairios milijonus kainuojančios reklamos per žiniasklaidą, prabangios vitrinos parduotuvėse ir atlyginimai, didmeninių sandėlių ir parduotuvių tinklų išlaikymas ir t.t.? Jūs padengiate, parduotuvėse mokėdami daug kartų didesnę kainą.


FM kvepalai gaminami tų pačių kvapų grupių kaip ir pirmaujančios pasaulinės firmos :

 • Šipras
 • Medis
 • Gėlė
 • Papartis
 • Rytų
 • Citrusiniai

Dauguma mūsų perka garsių firmų kvepalus (tik 12% - 16% koncentrato) arba Tualetinį vandenį (tik 3-8%) dėl aukštos kvepalo kainos
FM kvepalai turi 20% koncentrato
Ką tai reiškia Jums?

 • Tai reiškia, kad kvepalai kvepės ilgiau
 • FM kvepalai turi atpažįstamus panašumus su garsių firmų kvepalais  ir kartu daug pigesni

Ištrauka iš Daily Mail 30th Kovo 2008
 "Kvepalų pramonės vertė - 16 milijardų į metus"
"Apskaičiuota kvepalų pagaminimo savikaina. Skystis kvepalų bonkutėjė sudaro tik 3 procentus visos kainos. Tik tiek kainuoja jį pagaminti. 
Kiti 97 procentai tenka įpakavimui, reklamai, prekybai..."
Kaip manote, KAS ...

 •  apmoka Nicole Kidman 15 milijonus kad pristatyti Chanel NO 5?
 •  apmoka Tiger Woods 53 milijonus kad pristatyti Nike?
 •  apmoka David Beckham 5 milijonus kad pristatyti Motorollą?

JŪS APMOKATE!Kaip manote, KAS ...
...apmoka už kvepalų pristatymus? 
...apmoka milijardus išleidžiamus kvepalų reklamoms? 
IR VĖL - JŪS APMOKATE!Iš kur žmonės žino apie mus-juk FM nesireklamuoja?
Iš rekomendacijų - galingiausia reklamos forma pasaulyje! 
Kaip žmogus nusiperka produktą ir juo džiaugiasi, jis papasakoja kitiems - tai taip paprasta. Pati galingiausia pasaulyje reklama-rekomendacijos!
  Ar kada nors pagyrėte draugams restoraną, parduotuvę arba filmą vietiniame kino teatre? Gale mėnesio ar gavote iš vadybininko laišką su padėka ir čekiu už rekomendaciją? Ar jis reguliariai jums siunčia čekį kai kas nors ateina pas jį ir išleidžia pinigus po jūsų rekomendacijos?
Žinoma ,kad ne!
Bet su unikaliu FM Group marketingo planu būtent taip būna! Kiekvieną kartą, kai po mūsų rekomendacijos kas nors nusiperka produktą, jūs gaunate dalį pelno ! Žemėje yra dvi žmonių kategorijos :

 • Tie, kurie gauna atlygį už rekomendaciją
 • Ir tie, kurie negauna!


Tad būkite su tais,kuriems apmokama už rekomendaciją!

Užsiregistruokite ir Jūs tapsite kompanijos dalimi ! Registracija

red-phone-logo-silver-background-connect.jpg
Mantas Skridliauskas
+37067992216
email-logo.jpg
fmverslopartneris@inbox.lt
facebook_logo.png

Katalogai

1417469285.png
1403951571.jpg
for_home_new.jpg
   index.3.jpg